Přejít na obsah

Sportovní den mládeže ve Staré Pace – 3. ročník

28. dubna 2024

V pátek, dne 26. dubna 2024, se na venkovním multifunkčním sportovišti Sokolák uskutečnil třetí ročník národní soutěže Sportovní den mládeže ve Staré Pace pro vybrané žáky Masarykovy základní školy. Účastníci sportovního turnaje se ve Staré Pace utkali v soutěžním čtyřboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené a frisbee. Celkem se na začátku sportovní akce sešlo 8 týmů, které soutěžily o nejúspěšnější družstvo turnaje.

Celkové vítězství si na turnaji ve Staré Pace odnesl tým „FC Stromy“, složený z členů Adam Vondrák, Gabriela Julie Šárközi, Eliáš Erban, Jaroslav Colihan, Tomáš Mendřický, Marek Čmuchal, Jiří Tomeš a Barbara Pechová. Stříbrné umístění vybojoval tým „Upíři“ a bronzovou příčku obsadil tým „Farmáři“. Úspěšní finalisté postupového turnaje byli odměněni medailemi, upomínkovými diplomy a řadou dalších sponzorských cen. Hráči ze Staré Paky, kteří se umístili na předních pozicích, obdrželi také nominaci k účasti na Národním finále v Kladně, které se bude konat dne 1. prosince 2024 v tamní sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu a Starou Paku.

Sportovní den mládeže ve Staré Pace se konal za finanční podpory obce Stará Paka a partnerů soutěže.