Hlášení rozhlasu 29.4.2024

29. dubna 2024

Přeji Vám hezký den, mám pro Vás několik pozvánek:

V úterý 30.dubna proběhne na fotbalovém hřišti ve Staré Pace pálení čarodějnic. V 18 hodin se od knihovny vydá průvod masek čarodějů, následovat bude vystoupení žongléra s ohněm, v 19.30 bude zapálen oheň. Je připraveno opékání buřtů, k tanci a poslechu zahraje DJ Ludva.

Zveme spoluobčany na 10.veřejné zasedání Zastupitelstva obce Stará Paka, které se koná ve čtvrtek 2.5. od 18 hodin v Obecním sále Obecního úřadu ve Staré Pace.

Na programu bude mimo jiné:

• Zpráva o činnosti kontrolního výboru
  • Zpráva o činnosti finančního výboru
  • Zpráva vedení obce o činnosti orgánů obce od minulého zasedání Zastupitelstva obce
  • Účetní závěrka obce Stará Paka za rok 2023
  • Závěrečný účet obce Stará Paka za rok 2023
  • Zpráva o uplatňování Územního plánu obce Stará Paka
  • Změna č.1 Územního plánu obce Stará Paka
  • Nákup pozemku v k.ú. Roškopov
  • Návrh na 2. úpravu rozpočtu obce Stará Paka na rok 2024 a jiné.

V sobotu 4.května pořádá Klub biatlonu a AVZO Roškopov regionální závod Českého poháru a veřejného závodu 36. ročníku memoriálu genpor. Františka Sedláčka v letním biatlonu žactva. Závod se uskuteční v areálu AVZO Roškopov, od 8,30 do 9,30 bude prezentace a nástřel, od 9,40 zahájení a výklad trati a v 10 hodin je start prvního závodníka.

Děkuji Vám za pozornost