Hlášení rozhlasu 19.9.2019

Přeji vám hezký den, vyslechněte si hlášení obecního rozhlasu

Upozorňujeme občany, že zítra, t.j. v pátek 20.9. bude z důvodu pokládky nového povrchu uzavřena silnice mezi Karlovem a Žďárem.

Školní spoje jsou zajištěny, více informací najdete na stránkách obce – www.starapaka.cz.

Mám pro Vás pozvánku na kulturní akci:

Obecní úřad Stará Paka a Open Art, z.s. vás srdečně zvou na druhé CESTOPISNÉ POVÍDÁNÍ (doplněné projekcí fotografií) s panem Ladislavem Chlumem nazvané PO NÁRODNÍCH PARCÍCH USA. Beseda se uskuteční v pátek 27.9.2019 od 18.00 hodin,  tentokrát v kulturním domě Roškopov. Vstup je zdarma.

Další pozvánka je do Místní knihovny ve Staré Pace:

Až do konce října zde můžete navštívit výstavu dokumentů, fotografií i předmětů ze stavby a provozu železniční trati Pardubice – Liberec, jejíž 160 výročí si letos připomínáme. Výstava je přístupná v provozní době knihovny, po domluvě kdykoliv. Výstavu připravil pan Kamil Brož. Vstup je zdarma.