Přejít na obsah

Hlášení rozhlasu 27.11.2019

Přeji Vám hezký den, na začátku adventu mám pro Vás dvě pozvánky:

 

Již příští týden bude první adventní neděle. Obec Stará Paka  ve spolupráci s Masarykovou základní školou pro Vás připravila na pátek 29.11. rozsvěcení vánočního stromečku. Již od 16.oo hodin bude na  nejmenší děti v tělocvičně základní školy čekat loutková pohádka Vánoční svatba sněhuláka Karla. Terasa za základní školou bude otevřena od 16.30 hodin, můžete zde zakoupit výrobky, které připravily děti společně se svými učiteli, zajištěno je také občerstvení, každé dítě u vstupu obdrží malý dárek. Doprovodný program – vystoupení dětí Masarykovy školy – a následně H-KVINTET Trutnov, začne od 17 hodin.

Vstup je zdarma. Těšíme se na Vás

 

Sbor dobrovolných hasičů v Roškopově srdečně zve všechny děti a jejich rodiče na slavnostní rozsvícení vánočního stromu, které se koná v sobotu 30. listopadu od 18 hodin na ploše před hasičskou zbrojnicí v Roškopově.

Těšit se můžete na vystoupení 13členého mužského pěveckého sboru, složeného z roškopovských mužů a chlapců, který si pro vás připravil několik vánočních koled.

Jistě uvítáte i výborný Karlův svařák, vyrobený podle vlastní receptury, ke kterému lze zakoupit i originální keramické hrníčky.

Pro přítomné je dále připraveno občerstvení včetně tradičních grilovaných klobás, pro děti pak zdarma vánoční pečivo.

Během večera se všem na nebi rozzáří i připravený ohňostroj.

Novinkou letošní akce je ochotnické připomenutí události,  od níž se počítá náš letopočet.

Občerstvení bude pro nedočkavce otevřeno již od půl šesté.

Sbor dobrovolných hasičů v Roškopově se těší na vaši hojnou účast.

Hlášení rozhlasu