Hlášení rozhlasu 4.12.2019

Přeji Vám krásný den, mám pro Vás dvě pozvánky na kulturní předvánoční akce.

Obec Stará Paka Vás srdečně zve na adventní koncert, který se koná při příležitosti významného životního jubilea staropacké rodačky Boženy Maxiánové. Společné vystoupení se Smíšeným pěveckým sborem Foerster z Jičína, jehož je sbormistryní, jsme pro Vás připravili na tuto sobotu 7. prosince v kostele sv. Vavřince ve Staré Pace. Koncert začíná v 18.00 hodin a vstup je zdarma.

Druhá pozvánka je na příští týden.

Zveme seniory na předvánoční posezení, které se uskuteční ve středu 11. prosince od 14 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu. Se svým programem vystoupí děti z Masarykovy základní školy Stará Paka, následovat bude hudba a třeba i tanec. Občerstvení je zajištěno.

Těšíme se na Vás a věříme, že si v tomto předvánočním shonu najdete čas na kulturní zážitek.