Hlášení rozhlasu 27.9.2022

27. září 2022

Přeji Vám hezký den, mám pro Vás několik informací:

Ve dnech 30.9 a 1.10. proběhne druhé kolo voleb do Senátu Parlamentu ČR. Volební místnosti budou na stejných místech jako v prvním kole a budou otevřeny v pátek 30.9. od 14 do 22 hodin a v sobotu 1.10 od 8 do 14 hodin.

Oznamujeme, že z provozních důvodů bude v pátek 30.9. pošta Partner otevřena pouze do 11 hodin. Děkujeme za pochopení.

Masarykova základní škola ve dnech 30.září až 8.října 2022 pořádá ve spolupráci se svým zřizovatelem Obcí Stará Paka oslavy k 90.výročí otevření současné školní budovy ve Staré Pace.

Na sobotu 1.října jsme pro Vás připravili slavnostní program, od 14 hodin zazpívá školní pěvecký sbor, představí se dramatický kroužek a poslechnete si instrumentální vystoupení žáků.

Od 16 hodin vystoupí soubor Hořeňák, poté bude následovat komentovaná prohlídka školy a od 18 hodin jsme připravili koncert bývalé žákyně Simony Drábkové.

Komponovaný pořad moderuje paní Hana Fejfarová.

Od 30.9. až do 8.10. bude týden otevřených dveří ve školní budově a v místní knihovně si můžete prohlédnout původní plány na stavbu školy.

Na setkání s Vámi se těší Mgr. Pavel Antoš, ředitel školy a zaměstnanci Masarykovy základní školy ve Staré Pace.

Obecní úřad Stará Paka a Open Art Vás u příležitosti oslav 90.výročí otevření Masarykovy základní školy srdečně zvou na POSEZENÍ NAD KRONIKAMI, a to v pátek 30.9. v 18 hodin v sále Obecního úřadu ve Staré Pace. Zajímavá fakta z historie školství na Staropacku vybírá a komentuje pan Eduard Hradecký.