Hlášení rozhlasu 18.11.2022

18. listopadu 2022

Přeji Vám hezký den, mám pro Vás několik důležitých informací:

v úterý dne 22. 11. 2022 okolo 10:00 proběhne v Masarykově škole ostré cvičení s výjezdem Hasičského záchranného sboru v Nové Pace.

Cvičení bude doprovázeno zvukem sirény, hasiči budou nacvičovat požární zásah přímo v budově školy. Součástí cvičení bude i evakuace žáků dle předem stanoveného evakuačního plánu pro rychlé opuštění školní budovy.

Informaci podáváme proto, abyste byli včas informováni a nedošlo tak k případným obavám, že se ve škole stalo něco nepředvídaného.

V úterý 22.listopadu bude od 9 do 16 hodin Boženka Machová prodávat v Místní knihovně ve Staré Pace své výrobky z korálků. Přijďte si nakoupit drobné dárky pro své nejbližší pod stromeček.

Obec Stará Paka Vás srdečně zve na veřejnou prezentaci návrhu architektonické studie Ing. arch. Martina Doubka, která se bude týkat stavebních úprav budovy OÚ Stará Paka a okolí. Přijďte se ve středu 23.11. od 18 hodin do Obecního sálu seznámit s možnými změnami vzhledu obce. Drobné občerstvení zajištěno.

V pátek 25.11. oslavíme příchod adventu slavnostním rozsvěcením vánočního stromu. Od 16 hodin si můžete ve stáncích před Masarykovou základní školou i ve vestibulu školy zakoupit drobné dekorační předměty, které pro Vás děti se svými učiteli vyrobily, v dalších stáncích zakoupíte také občerstvení. Slavnostní program začne v 17 hodin vystoupením dětí ze základní školy, následovat bude smíšený pěvecký sbor Hlas. Na závěr programu dojde k slavnostnímu rozsvícení stromečku a vše vyvrcholí ohňostrojem. Přijďte s námi oslavit příchod Vánoc, všichni jste srdečně zváni.