Hlášení rozhlasu 7.1.2020

Přeji Vám krásný den, mám pro Vás dvě pozvánky.

Obecní úřad Stará Paka ve spolupráci s OPEN ART  a Masarykovou základní školou zve všechny děti i dospělé na pohádku MAUGLÍ Divadla U staré herečky, která se koná tuto sobotu 11.1.2020 v 16.00 hodin v tělocvičně Masarykovy základní školy ve Staré Pace. Vstup zdarma.

A druhá pozvánka : Obecní úřad ve Staré Pace Vás zve na SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ PŘÍSTAVBY OBECNÍHO ÚŘADU také v sobotu 11.1.2020 v 17.00 hodin. Na programu bude úvodní slovo představitelů obce, vystoupení žáků základní školy a prohlídka nových prostor. Občerstvení je zajištěno. Následně od 18 hodin bude přednáška kronikáře obce pana Eduarda Hradeckého o rychtářích a starostech obce.

Součástí programu je i výstava vítězných fotografií 2.ročníku Fotografické soutěže pro děti a mládež HOKUS FOKUS.

Všichni jste srdečně zváni.