Hlášení rozhlasu 3.3.2020

Přeji Vám hezký den, mám pro Vás několik pozvánek :

Zveme Vás na 8. veřejné zasedání Zastupitelstva obce, které se koná ve čtvrtek 5.3.2020 od 17.30 hodin v zasedací síni OÚ ve Staré Pace.

Na programu bude mimo jiné:

• Zpráva vedení obce o činnosti orgánů obce od minulého zasedání
  • Informace z Masarykovy základní školy
  • Informace z Mateřské školy
  • Dodatky nájemní smlouvy
  • Žádosti o odkup pozemků
  • Změna Územního plánu obce Stará Paka
  • Žádosti o příspěvek

a další informace z činnosti obce.

Zveme širokou veřejnost

OBEC Stará Paka pořádá při příležitosti životních jubileí bývalých staropackých občanů Jaroslava a Jiřího Kvapila SLAVNOSTNÍ ODPOLEDNE. Akce proběhne v sobotu 7.března od 14.00 hodin v nové přístavbě hasičské zbrojnice. Moderátorem celé slavnosti bude sportovní komentátor Petr Vichnar, jsou pozvaní čestní hosté ze světa cyklokrosu. Občerstvení je zajištěno. Na neděli 8.3. je připravena komentovaná prohlídka výstavy Jaroslav a Jiří Kvapilovi za účasti Jiřího Kvapila, taktéž v přístavbě zbrojnice, a to od 10 do 12 hodin a od 14 do 16 hodin. Po víkendu se výstava přesune do místní knihovny a bude trvat do 26.března v provozní době knihovny.

Těšíme se na Vás, přijďte si zavzpomínat a popovídat.

Ještě jedna pozvánka na sobotu, tentokrát do Ústí.

Sbor dobrovolných hasičů  v Ústí pořádá v sobotu 7.3. v kulturním domě od 13.30 hodin DĚTSKÝ KARNEVAL. Na děti čeká mnoho soutěží o ceny, každý vyhrává. Vstupné je dobrovolné, občerstvení je zajištěno. Večer od 20 hodin je připravený HASIČSKÝ BÁL s domácí kuchyní a tombolou. K tanci a poslechu hrají GREPP Music.