Hlášení rozhlasu 29.6.2021

Přeji Vám hezký den, mám pro Vás informaci ohledně údržby zeleně v obci. Na obecním úřadě přibývají dotazy a stížnosti na nedostatečné sekání trávy. Naši zaměstnanci dělají, co mohou, avšak z důvodů klimatických, ale hlavně personálních, není v jejich silách vždy perfektně posekat trávu ve všech částech obce.

Od 1.července nastoupí nový zaměstnanec údržby, který posílí naši malou četu. Hledáme také brigádníka na prázdninovou výpomoc právě hlavně kvůli údržbě zeleně.

Buďte prosím trpěliví, naši hoši dělají víc, než je v jejich silách.

Děkujeme vám.

Přeji Vám hezký den, určitě jste zaznamenali, co se děje na jižní Moravě. Spousta z nás již přispěla finančně nebo nabídla jinou pomoc.

Jihomoravský kraj spustil sbírku na pomoc lidem a obcím na Hodonínsku a Břeclavsku, které zasáhlo ničivé tornádo.

Pokud chcete finančně pomoci, můžete tak učinit na bezpečný účet Jihomoravského kraje. Číslo účtu i další informace najdete na www stránkách obce Stará Paka.

Peníze poputují na zmírnění škodlivých následků na zdraví, majetku a životním prostředí.