Přejít na obsah

Aktuálně ve Staré Pace

Filtr dle kategorie

Pozvánka na schůzku ohledně stavu nemovitosti Krsmol, č. p. 9

Zveme Vás na informační schůzku s odborníkem na památkové stavby ing. Petrem Rohlíčkem ohledně stavu roubené chaloupky č. p. 9, Krsmol. Schůzka se uskuteční  dne 2.12.2019 od 17:30 hod. v Krsmoli č. p. 9.  
Celý článek
 Obec, obecní úřad

Nabídka pracovního místa

Obec Stará Paka přijme pracovníka / pracovnici pro správu a údržbu obecního majetku (víceúčelového hřiště Stará Paka a přístavby Obecního úřadu Stará Paka). Více informací v příloze.
Celý článek

IREDO - služby Call centrum, aplikace IDS IREDO

Připomínáme, že v rámci cestování v integrovaném dopravním systému IREDO, je možno využít mobilní aplikace IDS IREDO a Call centrum IDS IREDO. Více v přiložených dokumentech. Současně uvádíme, že veškeré změny a aktuální dopravní omezení ve veřejné dopravě v KvH kraji, je možné sledovat na www.kr…
Celý článek

Informace České televize k přeladění na nový signál DVB-T2

více na: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10000000381-dvb-t-konci/
Celý článek
 Obec, obecní úřad

Výskyt lišky obecné

Upozorňujeme občany, že se v obci vyskytla liška obecná. Z tohoto důvodu doporučujeme důkladně zabezpečit domácí drůbež, nenechávat venku jídlo pro psy a kočky a případně použít nějaké odpuzovače. V případě fyzické přítomnosti lišky volejte na telefonní číslo mysliveckého hospodáře: 602 192 633.  …
Celý článek
 Důležité

Návrh analytické části Strategického plánu obce Stará Paka

V souvislosti s tvorbou Strategického plánu obce Stará Paka zveřejňujeme návrh jeho „Analytické části“ k případným návrhům a připomínkám. Návrhy a připomínky lze uplatnit do 17. 11. 2019 (včetně) - a to písemně: e-mailem (ou@starapaka.cz), poštou, osobním podáním na podatelně Obecního úřadu Stará…
Celý článek
 Obec, obecní úřad

Výsledky dotazníku ke Strategickému plánu obce

V přiložené příloze zveřejňujeme výsledky dotazníkového šetření ke Strategickému plánu obce Stará Paka. Ještě jednou děkujeme všem občanům, kteří se aktivně zapojili.  
Celý článek
 Důležité

Uzavření Pošty Partner Stará Paka

Upozorňujeme, že z důvodu rekonstrukce bude Pošta Partner Stará Paka ve dnech 7. 11. 2019 a 8. 11. 2019 (čtvrtek, pátek) u z a v ř e n a. Po dobu uzavření bude služby České pošty, s. p. poskytovat Pošta Nová Paka. Děkujeme za pochopení.
Celý článek

Pozvánka na 6. veřejné zasedání Zastupitelstva obce Stará Paka

Zveme Vás na 6. veřejné zasedání Zastupitelstva obce Stará Paka, které se koná dne 31. 10. 2019 od 16:00 hodin v zasedací síni Obecního úřadu Stará Paka. Více v přiložené pozvánce.
Celý článek

Dotace na kůrovcovou kalamitu

Více v přiloženém letáku.
Celý článek