Přejít na obsah

Sport ve Staré Pace

V obci působí od roku 1900 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Paka, která má v současné době 5 sportovních oddílů. Členská základna měla k datu 1.1.2006 celkem 434 členů, což činí TJ Sokol jako nejsilnější společenskou organizaci v obci. V čele TJ stojí 11 člený výbor.

Víceúčelové hřiště

Obec Stará Paka vlastní sportovní areál "Sokolák", kde se nachází víceúčelové hřiště s umělým povrchem, které je určeno na tenis, volejbal, nohejbal, basketbal. Lze využít hřiště na plážový volejbal, tenisový antukový kurt a v neposlední řadě hřiště na malou kopanou s umělým povrchem. Součástí areálu jsou i šatny včetně sprch a malé klubovny, kterou lze využít na schůzovou činnost případně na společenské akce menšího rozsahu.

Hřiště na malou kopanou je využité prakticky po celý rok, neboť v zimním období je sníh odklízen technikou obce a může se hrát i v podvečerních hodinách za použití umělého osvětlení.

Věříme, že do našeho areálu bude nacházet cestu stále více mladých lidí, ale i dříve narozených, kterým není pohyb cizí a chtějí něco udělat pro své zdraví. Sportoviště jsou k dispozici pro individuální použití i pro uskutečnění celodenních turnajů.

Správci:

Roman Horák, telefon: 728 717 245


Galerie