Hlášení rozhlasu 26.4.2023

26. dubna 2023

Přeji Vám hezký den, máme pro Vás dvě pozvánky. Zveme Vás na 5. veřejné zasedání Zastupitelstva obce Stará Paka, které se koná ve čtvrtek, 27. dubna od 18-ti hodin v Obecním sále Obecního úřadu Stará Paka. Na programu bude mimo jiné: zpráva o činnosti vedení obce, změna územního plánu, žádosti ZŠ a MŠ, hospodaření s majetkem obce (nájemní a kupní smlouvy), ceník služeb, příprava navýšení kapacity MŠ, úprava rozpočtu obce atd.

Obecní úřad Stará Paka ve spolupráci s Open Art Vás srdečně zvou na promítání dokumentárního filmu o Zdeňkovi Jiřičkovi, Už není toho dechu. Akce se koná 28. dubna v 18:00 hodin v sále Obecního úřadu Stará Paka. Promítání je spojeno s přednáškou Libora Duška o budním hospodářství v Krkonoších a výstavou fotografií Martina Lavického z průběhu natáčení filmu. Děkuji Vám za pozornost.